Boty

RACE ULTRA

Zejména díky širší platformě a brilantně navržené podešvi, je zásadním parametrem tohoto konceptu univerzálnost. Mezipodešev se sklonem 8 mm nabízí vyšší úroveň tlumení a společně s širší platformou tak poskytuje vysokou úroveň došlapové stability při dlouhém běhu.

ROCLITE

Bláto, sníh, břečka, zkrátka měkká trailová podložka a dlouhé vzdálenosti, to jsou základní parametry, na kterých má koncept ROCLITE exklusivní vlastnosti. Hrubý dezén podešve zajistí bezkonkurenční grip na měkkém povrchu, široké a téměř bezešvé svršky jsou pak citlivé k chodidlům i na těch nejdelších vzdálenostech.

TRAILROC

Oproti univerzálnější RACE ULTRA má koncept TRAILROC agresivnější dezén podešve a můžeme tedy očekávat účinější grip v težším terénu. Podešev se díky 3 různým směsím výborně chová na různorodém přírodním podkladu. V nabídce jemožnost výběru sklonu mezipodešve 0, 3 a 6 mm což činí tento koncept velmi zajímavý.

O-ROC

Absolutní offroad, hluboké bláto, led nebo sníh. Přesně do těchto podmínek je určena podešev O-ROC, která je složena ze dvou různě tvrdých směsí pryže. Ve střední, tvrdší části podešve je navíc zalisováno 9 karbidových hřebů, které zajišťují vynikající kontakt na kluzkém povrchu. 

X-TALON

Nenajdete dnes lepší závodní, respektive výkonnostní krosovou podešev než X-TALON. Měkká kontaktní pryž, nabízí společně s agresivním dezénem podešve exklusivní kontakt s podložkou za všech klimatických podmínek. Obrovskou oblibu si získal X-TALON v tzv. obstacle races jako je SPARTAN, TOUGH MUDDER nebo náš český Bahňák.

F-LITE

Kontaktní pryž podešve F-lite, společně s hrubým dezénem na první pohled zařazují tuto podešev do kategorie univerzálních, ale špičkových! Drtivá většina konkurenčních značek by takovou podešev směle zařadila do trailové řady, nicméně my máme lepší krosovou nabídku podešví. Velkou oblibu si získala i ve světě fitness.

TRI-X-TREME

Modelová řada, která byla od počátku designována především pro dlouhý triatlon - Ironman. Je to zároveň výkladní skříň pro technologii Dynamic Fascia Band, která do každého kroku, do každého odrazu přidá energetický impuls. Další vychytávkou je drenáž, která zajistí odvod vody až proběhneš na Hawai pod sprchami.

ROAD-X-LITE

Váha pouhých 155g, Road-X-Lite byly vytvořeny pro opravdu vysoké tempo. Jsou nástrojem, který Ti dá výhodu na ostatními soupeři v závodě. Extrémně nízké váhy bylo dosaženo vynecháním pryžové podešve, v té podobě jak ji známe.

Bare-XF

Tato bota je ořezaná úplně až na dřeň, ale nic jí nechybí. Představ si neznatenou ochranou vrstvu, která ochání Tvá chodidla při tréninku. A to jak na zemi, tak na laně. Nenajdeš botu, která by Ti umožnila tak bezprostřední pocit z Tvého funkčního tréninku.

Fastlift

Naše nejpropracovanější zvedačka, která vytvořila třídu sama pro sebe. Při vzpírání poskytne dostatečnou stabilitu a zároveň je dostatečně flexibilní ve špičce. Díky tomu se nemusíš během tréninku přezouvat, když jdeš dát sérii výskodů na bedny nebo nějakou tu stovku přes švihadlo.

MUDCLAW

Pokud bychom nazvali podešev X-talon terénní čtyřkolkou, musíme pojmenovat MUDCLAW výkonným traktorem. Žádný líný lakatoš, ale pořádná mašina, která vás vyhrabe i z toho nejhlubšího bláta. Offroad, těžký terén, hluboké bláto a sníh, kde tato podešev směle nahradí i různé řetězy.

a sleduj

2014 Provozuje Vavrys s.r.o.