ALL - TRAIN

FITNESS

WOD

ALL TRAIN 215 (M) KNIT

ALL TRAIN 215 (M)

Pokud hledáš cross-training univerzálku ve které zvládneš všechny workouty a ještě ti bota poslouží jako volonočasová, je tu ALL TRAIN 215. Podešev je složena ze dvou různě tvrdých částí (dual-c), je vyvíjena pro mix různých povrchů, primárně primárně má nabídnout nejlpeší kontakt na umělém povrchu v gymu. V patní části efektivnějí rozkládá došlapovou energii při běhu (terradapter), v přední části umožňuje efektivní vedení odrazu (metaflex). Dezén podešve má hloubku 3mm a větší plocha zajišťuje výbornou adhezi při delším běhu po asfaltu.

6mm PRECISION footbed

3mm PRECISION footbed

Rychleschnoucí úzké stélky o šířce 3mm, perforované v celém objemu pro dokonalou prodyšnost. Barva šedo-červená Velikost 37-47 (UK 4-12)

POWERHEEL

Nezbytná pomůcka pro všechny vyznavače vzpírání. Jednoduchým způsobem upevníte na jakoukoliv botu Inov-8 a tím docílíte nejoptimálnější pozice vhodné pro vzpírání. Sklon 14,5mm Vám umožní jít hlouběji do dřepu a po vztyčení Vám naopak zajistí maximální stabilitu. Nabízíme ve 2 velikostech: M (7-9UK) L (10-12UK)

Šněrovadlo INOV-8 5mm

Náhradní šněrovadla jsou dostupné v různých barvách i velikostech, tak aby "padly" do každé z bot Inovejt. Barva červená Velikosti: S (UK3-6) M (UK 7-9) L (UK 10-12) XL (UK 13+)

a sleduj
Přihlásit se k odběru RSS - ALL - TRAIN

2014 Provozuje Vavrys s.r.o.